Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Ferie zimowe w górach

Zima to wspaniały czas, który najpiękniej spędzić jest w górach. Śnieg pada tam już od jesieni i do wiosny utrzymuje się na górskich stokach a także w dolinach. Czyż nie za tym właśnie tęsknią dzieci przez cały rok? Pomyśl o feriach zimowych w górach już dziś i zarezerwuj rodzinny pobyt w Hotelu Klaudia.

Nie pozwól Twoim dzieciom na nudę w czasie zimowej przerwy w szkole. Wybierzcie się wspólnie tam, gdzie śnieg jest na wyciągnięcie ręki. Zdecyduj się na pakiet ferii zimowych w górach i wyjedźcie na kilka dni do Hotelu Klaudia w Juszczynie koło Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej przepięknym lasem. Z pewnością to będzie niezapomniany czas. Jeśli lubisz dalekie i długie wędrówki górskimi szlakami, wybierz opcję tylko ze śniadaniami. Jeśli natomiast zamierzasz zwiedzać wyłącznie najbliższą okolicę i czerpać radość ze śnieżnych harców z pobliżu hotelu, zdecyduj się pakiet z obiadokolacjami. Dla wszystkich hotel oferuje nielimitowane korzystanie z basenu oraz sauny, nawet do godziny 22.00. Dla tych, którzy wykupią pakiet na pobyt powyżej 3 dób, czeka coś jeszcze niesamowitego – 1 godzina w zewnętrznym jacuzzi na wyłączność.

Co zawiera pakiet na ferie zimowe w górach?

  • nocleg
  • śniadanie (8:00-10:00)
  • obiadokolację (16:00-18:00) * opcja HB
  • nielimitowane korzystanie z basenu (7:00-22:00) i sauny(18:00-22:00)
  • przy pobycie powyżej 3 dób 1 godz seans w jacuzzi zewnętrznym  na wyłączność
  • przy min 3 nocach - 5% rabatu
  • przy min 5 nocach - 10% rabatu
Cennik
SGL 250 PLN/HB 210 PLN/HB
DBL 399 PLN/HB 329 PLN/BB
TRPL 579 PLN/HB 489 PLN/BB
STUDIO 759 PLN/HB 629 PLN/BB
APARTAMENT 799 PLN/HB 659 PLN/BB

 

Dlaczego warto spędzić ferie w górach z dziećmi w Hotelu Klaudia?

Dlaczego ferie w górach z dziećmi są tak wyjątkowe? To właśnie tutaj całą rodziną spędzicie aktywnie niezapomniane chwile i odreagujecie cały codzienny stres. Tu nie ma miejsca na nudę. Dzieci wręcz same ciągną rodziców, aby wyjść na świeże powietrze pomimo panującego mrozu na dworze. Marzą, aby ulepić bałwana, stoczyć bitwę na śnieżki lub zorganizować kulig na sankach. Zapewniamy, że żartom nie będzie końca. A po szalonej zabawie na śniegu, gdy zapadnie już zmrok, wspólnie czas z młodszymi dziećmi możecie kontynuować w pokoju zabaw. Te starsze zapewne z przyjemnością pograją na konsoli PS3 lub w bilard, piłkarzyki bądź gry planszowe.

Oddajcie się relaksowi i chwilom zapomnienia od codzienności bez ograniczeń. Korzystajcie do woli z rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego i strefy spa, zwłaszcza z hotelowego basenu z przeciwprądami. Czeka również na was sauna. Czyż jest coś wspanialszego po aktywnym dniu spędzonym na dworze? A Ci odważni, którzy nie boją się szaleństw, z pewnością wybiorą się do zewnętrznego jacuzzi, w którym woda zawsze wynosi ok. 35 stopni Celsjusza – nawet wtedy, gdy na zewnątrz panują minusowe temperatury.

Nie zwlekaj z podjęciem decyzji o spędzeniu ferii w górach zbyt długo i zaplanuj ten czas już dziś. Oferta Hotelu Klaudia skierowana jest zarówno do rodzin z dziećmi jak i do grup przyjaciół. Na każdego niezależnie od wieku beztroska i radość w malowniczym otoczeniu. Odpoczniesz tutaj w przytulnym 2- lub 3-osobowym pokoju, w przestronnym pokoju rodzinnym lub apartamencie z dwoma sypialniami. Każdy pakiet zawiera codziennie śniadania, opcjonalnie można wybrać obiadokolacje. A warto się na to zdecydować i zapewnić rajskie odczucia swojemu podniebieniu. Posiłki bowiem są tutaj przygotowywane przez prawdziwych koneserów i znawców kuchni polskiej, wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych i świeżych produktów. W przygotowywanie posiłków wkładają całe swoje serce, co goście hoteli za każdym razem podkreślają.

Niech ferie zimowe w górach nie kojarzą się Wam wyłącznie z nartami i snowboardem. Maków Podhalański to okolica zapewnia wspaniałe atrakcje także tym, którym nie po drodze z zimowymi sportami. Zimowe, spokojne spacery szlakami pieszymi biegnącymi tuż obok hotelu, to propozycja dla każdego. To szlaki o różnych stopniach trudności, także te łatwiejsze, dedykowane osobom starszym i dzieciom.

To miejsce, które zauroczy każdego, kto tutaj przyjedzie niezależnie od wieku. Zdecyduj się zatem na pakiet “Ferie zimowe w górach”  w Hotelu Klaudia już dziś! Spędzicie tutaj chwile, które na długo zapiszą się w waszej pamięci! Skończycie z nudą i siedzeniem w domu w przerwie od szkoły, gdy za oknem jest mróz. Odciągnij dziecko od monitora komputera i niech odłoży smartfon na bok. Odliczaj dni do wyjazdu już dziś!