Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij
Hotel Klaudia *** - Budynek

O nas

Kameralny hotel 3-gwiazdkowy w Juszczynie

Hotel Klaudia*** położony jest w malowniczej wsi Juszczyn nieopodal Makowa Podhalańskiego, w kotlinie otoczonej lasami.

Obiekt mieści się w dawnej szkole podstawowej, która zakończyła swoją działalność w 2007 roku. Budynek został zaadaptowany pod hotel 3-gwiazdkowy. Rozbudowaliśmy go tak, aby oferowane usługi były świadczone na najwyższym poziomie, zgodnie ze światowymi standardami w hotelarstwie.

Rezerwuj

Hotel Klaudia *** - Pokoje hotelowe

Pokoje hotelowe

Hotel 3-gwiazdkowy oferuje:

  • 21 pokoi 2- i 3-osobowych,
  • 2 przestronne pokoje rodzinne,
  • 1 duży apartament z 2 sypialniami.

Każdy pokój został nowocześnie urządzony i posiada prywatną łazienkę, TV oraz dostęp do Internetu Wi-Fi (bezpłatnie). Część pokoi została wyposażona w aneksy kuchenne. Większość posiada balkon. Cały obiekt jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Cennik

Hotel Klaudia *** - Strefa relaksu

Strefa relaksu

Hotel Klaudia*** posiada nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, które tworzą m.in.: basen z przeciwprądami, sauna oraz całoroczne jacuzzi zewnętrzne.

Z basenu, sauny i jacuzzi mogą korzystać zarówno Goście hotelowi, jak i zewnętrzni (pod warunkiem dostępności miejsc). Zachęcamy do zakupu pakietów pobytowych. Większość zawiera nielimitowany wstęp na basen i saunę, a często także prywatny seans w jacuzzi.

Więcej

Hotel Klaudia *** - Stajnia Borys

Atrakcje dla całej rodziny

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wyjątkowy, kolorowy pokój zabaw i pełen atrakcji plac zabaw. Na nieco starsze dzieci czekają: konsola Playstation 3, stół do bilardu, piłkarzyki i liczne gry planszowe.

Malownicze szlaki Beskidu Makowskiego z pewnością zachęcają do spacerów, nordic walkingu i wycieczek rowerowych – posiadamy własną wypożyczalnię rowerów. Organizujemy również rajdy konne. 

Więcej

Hotel Klaudia *** - Restauracja

Restauracja hotelowa 

W restauracji hotelowej serwujemy rozmaite specjały - głównie kuchni polskiej. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych, najwyższej jakości składników.

W przestronnej sali można zorganizować imprezę dla nawet 80 osób. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka.

Więcej

Hotel Klaudia *** - Sala konferencyjna

Organizacja imprez

Umożliwiamy wypoczynek połączony z organizacją konferencji lub imprezy okolicznościowej. Dysponujemy dużą salą bankietową w restauracji, w pełni wyposażoną salą konferencyjną oraz specjalnie przygotowanym miejscem na biesiady i grillowanie na łonie natury.

Więcej