Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Atrakcje

Co warto zobaczyć w Beskidzkie Makowskim i Żywieckim? Malownicze szlaki Beskidu Makowskiego i Beskidu Żywieckiego zachęcają do pieszych i rowerowych wypraw oraz odkrywania kluczowych atrakcji regionu. Zobacz polecane wycieczki.

Przejażdżka zaprzęgiem konnym

Przejażdżka zaprzęgiem konnym
A może by tak zwiedzić okolicę zaprzęgiem konnym? W hotelu możesz skorzystać z atrakcji przejażdżki zaprzęgiem konnym, która pozwoli ci odkryć piękno Beskidu Makowskiego i Żywieckiego.
Więcej

Park rozrywki Energylandia

Park rozrywki Energylandia
ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.
Więcej

Park Czarnego Daniela

Park Czarnego Daniela
Gospodarstwo zwane Parkiem Czarnego Daniela zlokalizowane jest w Zawoi-Podpolicach i słynie z hodowli danieli, jeleni i lam. Właściciele posiadają bardzo szeroką wiedzę na temat żyjących tam zwierząt i chętnie dzielą się nią z odwiedzającymi.
Więcej

Wypasiona Dolina

Wypasiona Dolina
Wypasiona Dolina położona jest w Zubrzycy Górnej, w drodze na Przełęcz krowiarki i jest idealnym miejscem aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. To przede wszystkim park linowy z najdłuższymi tyrolkami w Polsce- na miłośników górskich przygód czeka kilka tras o długości od 100 do 900 metrów z przeróżną ilością przeszkód.
Więcej

Mosorny Groń

Mosorny Groń
Kolej linowa na Mosorny Groń to wyciąg krzesełkowy z krzesełkami czteroosobowymi w Zawoi-Policznem. Długość trasy wynosi 1420 m, różnica wzniesień to 336 m. Wzdłuż wyciągu zlokalizowano trasę narciarską posiadającą licencję FIS na rozgrywanie krajowych i międzynarodowych zawodów narciarskich.
Więcej

Babia Góra

Babia Góra
Skąd się wzięła nazwa Diablak? Według jednej z legend na szczycie góry diabeł budował zamek dla zbójnika, który podpisał z nim umowę. Jednak , gdy zapiał kur, niemal już ukończony zamek zawalił się, grzebiąć w ruinach owego zbójnika. Podczas burzy można podobno usłyszeć spod głazów brzęk jego ciupagi.
Więcej

Hala Krupowa

Hala Krupowa
Schronisko PTTK na Hali Krupowej leży -wbrew nazwie i informacjom w publikacjach - na południowo-zachodnim krańcu Hali Kucałowej a od Hali Krupowej oddalone jest o ok. 1 kilometr. Nazwa "Hala Krupowa" jest więc mylna, a jednakże funkcjonuje jako taka od dziesięcioleci.
Więcej

Hala Malinowa

Hala Malinowa
Najbliższym miejscem wartym zobaczenia, posiadającym ciekawą historię jest bez wątpienia Hala Malinowa - polana leżąca na bocznym grzbiecie Pasma Policy, w Beskidzie Żywieckim, na średniej wysokości około 800 m.
Więcej