Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij
Hotel Klaudia *** - Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Wypoczywaj w hotelu z basenem, sauną i jacuzzi

W restauracji hotelowej serwujemy rozmaite specjały - głównie kuchni polskiej. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych, najwyższej jakości składników.

Hotel Klaudia*** posiada nowoczesne, bardzo rozbudowane zaplecze rekreacyjne, które tworzą m.in.: basen z przeciwprądami, sauna oraz całoroczne jacuzzi zewnętrzne.

Z basenu, sauny i jacuzzi mogą korzystać zarówno Goście hotelowi, jak i zewnętrzni (pod warunkiem dostępności miejsc). Zachęcamy do zakupu pakietów pobytowych. Większość zawiera nielimitowany wstęp na basen i saunę, a często także prywatny seans w jacuzzi. Zarezerwuj pobyt w hotelu z basenem w górach już dziś!

Hotel Klaudia *** - Strefa Relaksu

Hotel z basenem rekreacyjnym

doskonałym pomysłem na rodzinny wypoczynek w górach. Pozwala zapewnić młodszym i starszym dzieciom całodniową rozrywkę niezależnie od pogody, bez konieczności opuszczania hotelu.

Hotel Klaudia *** - Strefa Relaksu

Hotel z jacuzzi​​​

często wybierają pary oraz klienci biznesowi dla uatrakcyjnienia pobytu. Relaks w zewnętrznym jacuzzi do wyłącznej dyspozycji dostarcza wyjątkowych doznań – zwłaszcza w sezonie zimowym. Jacuzzi jest dostępne przez cały rok. Temperatura wody wynosi ok. 35oC.

Cennik basenu

Poniedziałek-piątek 7:00-16:00 12 PLN - N*/ 9 PLN - U*
16:00-22:00 20 PLN - N*/ 14 PLN - U*
Sobota - niedziela 7:00-16:00 17 PLN - N*/ 12 PLN - U*
16:00-22:00 22 PLN - N*/ 17 PLN - U*
  • Dzieci do lat 3 wstęp darmowy.
  • Sauna w cenie basenu nagrzana jest od godziny 18.00.
  • Istnieje możliwość rezerwacji sauny za dodatkową opłatą 20 PLN/pół godz/ osoba
  • *N - bilet normalny za godzinę
  • *U - bilet ulgowy za godzinę (dzieci, uczniowie, emeryci, renciści)

Cennik jacuzzi

1h/wyłączność - 80 PLN goście Hotelowi

1h/wyłączność - 100 PLN - pozostali goście

Więcej niż hotel z basenem

Na Gości w każdym wieku czeka mnóstwo atrakcji – zarówno na terenie hotelu, jak i w najbliższej okolicy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy pokój zabaw i plac zabaw. Starsze dzieci mogą pograć na konsoli PS 3, w bilard, piłkarzyki lub gry planszowe.

Juszczyn i szlaki Beskidu Makowskiego zachęcają do spacerów, nordic walkingu oraz wycieczek rowerowych. Rowery i kijki można wypożyczyć na miejscu w hotelu. Oferujemy również naukę jazdy konnej oraz rajdy konne