Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet Boże Narodzenie 23-27.12.2023 r.

Pakiet archiwalny

Pakiet nie jest już aktywny. Sprawdź aktywne pakiety.

Poczuj magię świąt i spędź Boże Narodzenie w górach

Okres poprzedzający święta jest bardzo dynamiczny. W większości polskich domów dużo się dzieje. Jest to przeważnie czas porządków, zakupów i wybierania prezentów. Wymaga to zaangażowania wszystkich domowników, jest czasochłonne i może prowadzić do zgrzytów. Nie musi tak być! Chcesz naprawdę odpocząć w święta i nie przejmować się sprzątaniem i gotowaniem? Mamy na to sposób.

Boże Narodzenie w hotelu Klaudia***

Z radością przedstawiam naszą wyjątkową ofertę na Pakiet Boże Narodzenie, która zapewni Ci niezapomniane święta w naszym hotelu. Oto szczegóły oferty: Pakiet Boże Narodzenie zawiera:

Dodatkowe korzyści w ramach PAKIETU BOŻE NARODZENIE:

 1. Nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją;
 2. W dniu 24.12 - Uroczysta Kolacja Wigilijna
 3. Nielimitowany dostęp do basenu (7:00 - 22:00) i sauny (18:00 - 22:00):
  • Nasz piękny basen jest dostępny dla Ciebie przez cały dzień, od godziny 7:00 do 22:00. Możesz cieszyć się relaksującym pływaniem lub odpoczynkiem przy basenie.
  • Co więcej, w godzinach od 18:00 do 22:00, masz również możliwość skorzystania z naszej sauny. Sauna pomoże Ci zrelaksować się i odprężyć po intensywnym dniu.
 4. Dostęp do sali zabaw i gier:
  • W naszym hotelu znajduje się sala zabaw i sala gier, gdzie możesz spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Znajdziesz tam różnorodne gry planszowe, piłkarzyki i bilard. To idealne miejsce, aby bawić się i spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi.
 5. Bezpłatny parking:
  • Dla naszych gości udostępniamy bezpłatny parking. Możesz bezpiecznie zaparkować swój samochód i mieć pewność, że jest on w dobrych rękach.
 6. Wi-Fi:
  • Zapewniamy również bezpłatne WiFi, abyś mógł być zawsze podłączony do Internetu i mieć łatwy dostęp do informacji, pracy lub rozrywki.
 7. Słodki upominek od Hotelu:
  • Przygotowaliśmy dla Ciebie słodki upominek, który dodatkowo umili Twoje święta i wprowadzi radosny nastrój.
 8. Godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność:
  • W ramach pakietu zapewniamy Ci godzinny seans w naszym jacuzzi zewnętrznym.

Zobacz z grzbietu konia Beskid Makowski i Żywiecki pod śniegową pierzyną

Jeśli chcesz czegoś więcej niż odpoczynek w jacuzzi lub spacer w otoczeniu śpiącej natury, to mamy dla Ciebie przejażdżki konne. Zobacz szlaki z nowej perspektywy i doświadczaj więcej! Organizujemy także spacery z najmłodszymi, a to dobra okazja, aby maluchy lepiej poznały i zaprzyjaźniły się z naszymi zwierzętami.

Skontaktuj się z nami, poznaj szczegóły i zarezerwuj pobyt dla siebie, i swoich bliskich. Spędź święta na swoich warunkach.

4 NOCLEGI SŁODKI UPOMINEK OD HOTELU
4 ŚNIADANIA BASEN, SAUNA
3 OBIADOKOLACJE 1 GODZ. W JACUZZI
1 UROCZYSTA KOLACJA WIGILIJNA