Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet Sylwester w Górach 30.12.2023-02.01.2024

Pakiet archiwalny

Pakiet nie jest już aktywny. Sprawdź aktywne pakiety.

Spędź Sylwester i Nowy Rok w górach!

Masz już dosyć „domówek” i imprez pod chmurką? Nudzą Cię bale w tych samych miejscach? Jeśli chcesz spędzić Sylwestra nietypowo i w przyjemnej atmosferze, to zapraszamy Cię i Twoich bliskich do naszego hotelu. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla naszych gości.

PAKIET SYLWESTER W GÓRACH

Zapraszamy do kameralnego hotelu Klaudia***. Znajdziesz u nas wiele udogodnień, wśród których są m.in. sauna, basen czy jacuzzi. Osoby żądne przygód zabierzemy na przejażdżkę konną po szlakach Beskidu Makowskiego i Żywieckiego.

PAKIET SYLWESTER W GÓRACH:

 • nocleg ze śniadaniem (BB) lub nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB)
 • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 - 22:00) i sauny (18:00 - 22:00)
 • dostęp do sali zabaw i gier
 • bezpłatny parking
 • Wi-Fi
 • słodki upominek od Hotelu
 • godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność.

Jeśli planujesz przyjechać wcześniej lub zostać dłużej, to warto wybrać się na Babią Górę, Policę czy Sokolicę, zobaczyć zamek w Suchej Beskidzkiej i klasztor Karmelitów Bosych w Zawoi. Wybierz te aktywności, które sprawią Ci najwięcej przyjemności!

Dlaczego my?

Nasz hotel położony jest w malowniczej scenerii. Obiekt znajduje się w otulinie lasu i położony jest tuż przy Potoku Cadyńka. W pobliżu znajdują się liczne szlaki, które są do Twojej dyspozycji. Jest to dobra okazja, aby odprężyć się i odpocząć na łonie natury. Natomiast po wyprawie możesz zagrzać się w saunie, w basenie lub w jacuzzi.

Goście często chwalą specjały kuchni polskiej w wykonaniu naszych kucharzy. Podczas Sylwestra nie zabraknie zróżnicowanego menu i przysmaków, które upamiętnią zakończenie roku. Możesz liczyć na tradycyjne dania, ale także dobrze znane potrawy w nowej odsłonie.

Dbamy, aby pobyt w hotelu był komfortowy dla wszystkich naszych gości. Dlatego znajdziesz u nas rozrywkę dla dzieci i młodzieży. Dla najmłodszych stworzyliśmy pełen atrakcji, kolorowy pokój zabaw. Starsze dzieci, młodzież i dorośli mają do dyspozycji:

 • konsolę Xbox;
 • stół do bilardu;
 • piłkarzyki;
 • gry planszowe.

Przestrzenie wspólne stwarzają warunki do zapoznania nowych osób. Dzięki temu możesz poznać ciekawych ludzi, z którymi przywitasz Nowy Rok.

Przywitaj Nowy Rok z przytupem, a potem odpocznij

Początek nowego roku to doskonała okazja, aby stworzyć listę rzeczy, które chcesz zrealizować. W rozmyślaniach pomoże długi spacer pieszy lub na grzbiecie konia. Dobre pomysły mogą pojawić się także podczas odpoczynku w basenie lub w saunie. Do Twojej dyspozycji są także komfortowe pokoje, gdzie przyjemnie spędzisz czas w towarzystwie najbliższych osób.

Marzysz o niezapomnianej sylwestrowej nocy? Przywitaj nowy rok w górach! Zapewniamy komfortowe warunki i obsługę, która zadba o Twoje potrzeby. Zdobądź nowe, bezcenne doświadczenia i wejdź z przytupem w kolejny rok. Serdecznie zapraszamy!

Zarezerwuj pobyt już dziś. Poczuj pozytywne emocje i zobacz, jak Beskid Makowski wita Nowy Rok.