Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet wakacje 2024

Wakacje to czas przygód, a wszystko zaczyna się tutaj!

Dyplomy rozdane, to znak, że dzieci rozpoczynają 2-miesięczne wakacje. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na taki urlop, ale tydzień, dwa, a czasami nawet trzy, są jak najbardziej w zasięgu. Zmiana lokalizacji zawsze sprzyja wypoczynkowi. Jeśli chcesz wyjechać całą rodziną gdzieś, gdzie będzie komfortowo, a przy tym nie zabraknie aktywności, to Hotel Klaudia w Juszczynie spełnia Twoje oczekiwania.

PAKIET WAKACJE

  • nocleg za śniadaniem (BB) lub nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB);
  • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 – 22:00) i sauny (18:00 – 22:00);
  •  dostęp do sali zabaw i gier;
  • bezpłatny parking;
  •  Wi-Fi;
  • godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność (min. 3 noce).

Planujesz wakacje dla siebie lub rodziny? Odwiedź Beskid Makowski i Żywiecki. Zarezerwuj pobyt.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Na terenie hotelu jest plac zabaw i przestrzeń do zabaw dla maluchów. Pozostali goście mają do dyspozycji piłkarzyki, konsolę PlayStation 3 czy stół do bilarda. Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie, a basen lub jacuzzi są do tego idealne. Ponadto nasi goście mają do dyspozycji sauny, gdzie można wyciszyć się po emocjonującym dniu.

Stajnia Borys to kolejna atrakcja, która umili czas dzieciom i dorosłym. Nauka jazdy konnej, przejażdżki w plenerze czy całodniowe rajdy to propozycje skierowane do osób z różnym doświadczeniem. Pokażemy Ci, jak wsiadać i oporządzić konia, jeśli to Twoja pierwsza jazda w życiu. Z kolei osoby, które decydują się na rajdy, będą mogły z poziomu siodła zobaczyć, jak wygląda Beskid Makowski. 

Lubisz aktywność fizyczną? Poznaj piękne szlaki Beskidu Makowskiego

Pobliskie szlaki są przystosowane do pieszych wędrówek, ale także świetnie nadają się do nordic walkingu czy wyprawy rowerowej (mamy wypożyczalnię rowerów). Z dobrodziejstw Beskidu Makowskiego mogą także skorzystać osoby, które interesuje temat bushcraftu lub survivalu.

Urozmaicone ukształtowanie terenu, bujna fauna i flora zachęcają do eksploracji tego obszaru. Nie trzeba jednak spać pod chmurką. W dzień masz możliwość sprawdzenia wielu różnych lokalizacji. Natomiast wieczór możesz spędzić na regeneracji w komfortowych warunkach z pysznym jedzeniem.

Ogródek letni

Słoneczna pogoda zachęca do zażywania kąpieli słonecznych i aktywnego spędzania czasu. Latem zapraszamy gości do ogródka letniego. Posiłek na łonie natury przy szumie pobliskiego potoku to uczta dla zmysłów. Towarzyszący temu śpiew ptaków uświetni ten moment, do tego stopnia, że chętnie będziesz wracać wspomnieniami do tych chwil.

Stworzyliśmy także przestrzeń do biesiadowania i grillowania, którą wyróżnia malowniczy plener. Radosne rozmowy, miło spędzony czas i poznanie nowych osób wyraźnie poprawiają nastrój. 

Bezchmurne i ciepłe wieczory są dobrą okazją do obserwacji nieba. Wygląda ono zupełnie inaczej niż w mieście. Na letnim nieboskłonie zobaczysz niezapomniany festiwal ciał niebieskich. Zauważysz spadającą gwiazdę? Koniecznie pomyśl życzenie!

PAKIET WAKACJE to udany sposób na wakacje. Zarezerwuj pobyt dla siebie i bliskich w kameralnym hotelu Klaudia.

 

Termin wakacyjnych pobytów zaczyna się 20.06 i trwa do 1.09.2024 r.

LETNIA PROMOCJA!!!
RABAT od pierwszego dnia pobytu!
W zależności od długości pobytu od 5 - 15%
szczegóły w cenniku
Cennik 1-2 noce HB BB 3-4 noce HB BB 5 nocy i więcej  HB BB
SGL 237 PLN 199 PLN 225 PLN 189 PLN 212 PLN 178 PLN
DBL 379 PLN 312 PLN 359 PLN 296 PLN 339 PLN 279 PLN
TRPL 559 PLN 464 PLN 530 PLN 440 PLN 500 PLN 415 PLN
STUDIO 740 PLN 607 PLN 701 PLN 575 PLN 662 PLN 543 PLN
APARTAMENT 787 PLN 645 PLN 746 PLN 611 PLN 704 PLN 577 PLN

DOSTAWKA;  HB – 150 ZŁ, HB 1/2 WYŻYWIENIA - 130 ZŁ, BB - 120 ZŁ,