Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet Wielkanoc

Pakiet archiwalny

Pakiet nie jest już aktywny. Sprawdź aktywne pakiety.

Wielkanoc w Beskidzie Makowskim

Święta to okres, kiedy więcej czasu spędzamy z bliskimi. Wymiana życzliwości i uśmiechy dają wiele radości. Często jednak okres przygotowań jest bardzo intensywny. W końcu trzeba połączyć codzienne obowiązki, nie rzadko opiekę nad dziećmi, a do tego zaplanować i przygotować potrawy, które zagoszczą na wielkanocnym stole. Taki scenariusz nie do końca kojarzy się z odpoczynkiem, ale możesz to zmienić.

Zapraszamy na Wielkanoc do naszego kameralnego hotelu. Nie musisz przejmować się wymyślaniem potraw, gotowaniem i sprzątaniem. Dzięki temu możesz więcej czasu spędzić z rodziną na spacerach lub jeździe konnej po szlakach Beskidu Makowskiego. 

Aktywność fizyczna jest ważna, ale po niej można trochę odpocząć i się zrelaksować. Pomocne w tym będą basen, sauny czy jacuzzi, ale też bilard, piłkarzyki czy konsola XBox. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pakietem Wielkanoc, który został stworzony specjalnie na okazję świąt.

PAKIET WIELKANOC:

 •  nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB);
 • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 – 22:00) i sauny (18:00 – 22:00);
 • dostęp do sali zabaw i gier;
 • bezpłatny parking;
 • Wi-Fi;
 • słodki upominek od Hotelu;
 • godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność.
 • słodki stół w Wielką Niedzielę i Lany Poniedziałek

Wielkanocna kuchnia

Nasi kucharze specjalizują się w kuchni polskiej. Dlatego też możesz liczyć na klasyczne dania wielkanocne. Wszystkie posiłki to przyjemność dla zmysłów, a także możliwość posmakowania dobrze znanych potraw w nowej odsłonie. Możesz liczyć m.in. na pyszne dania główne, wachlarz sałatek i wiele rodzajów przystawek.

Odpoczynek w strefie relaksu

Czas spędzony przy stole na rozmowach i żartach jest bardzo cenny i cementuje rodzinne więzi. Każdy jednak potrzebuje trochę wytchnienia, a nawet pobytu w samotności. Kiedy postanowisz, że potrzebujesz odpoczynku, masz różne możliwości. 

Hotel z basenem w górach to miejsce, gdzie możesz się odprężyć i pozwolić, aby Twoje ciało się rozluźniło. Sesja w saunie to świetny sposób na poprawę odporności. Po wszystkim zimny prysznic postawi Cię na nogi, a jeśli nie, to na pewno pomoże w tym drzemka.

W ramach PAKIETU WIELKANOC masz zapewniony godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność. Tylko Ty i Twoja najbliższa osoba lub rodzina. Świetna okazja, aby odprężyć się pod wpływem ciepłej wody i bąbelków.

Odkryj piękno Beskidu Makowskiego

Jeśli lubisz spędzać wolny czas aktywnie, to nasz hotel będzie dla Ciebie i Twoich bliskich świetną bazą wypadową. Z Juszczyna szybko dostaniesz się do:

 • Krakowa;
 • Wadowic;
 • Oświęcimia;
 • Babiej Góry;
 • Zakopanego.

Osoby, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, także znajdą coś dla siebie. Pobliska okolica bogata jest w malownicze szlaki Beskidu Makowieckiego. Tereny doskonale nadają się na piesze wędrówki, nordic walking czy wycieczki rowerowe. Na terenie hotelu jest wypożyczalnia jednośladów, a więc nie musisz transportować własnego sprzętu.

Miłośnicy wędrówek na grzbiecie konia także znajdą coś dla siebie. Nasza stajnia zaprasza na wycieczki dzieci i dorosłych. Wyjazdy w teren i całodniowe rajdy konne to niezapomniana przygoda i być może nowe doświadczenie!
Spędź Wielkanoc na spokojnie. Odwiedź nasz hotel i naprawdę wypocznij w święta.

29.03. - 02.04.2024r. (min 3 doby)