Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet Majówka

Majówka z uśmiechem na ustach!

Długi weekend to dobry moment, aby przez kilka dni odpocząć od ważnych spraw. Warto zostawić je w domu i wybrać się z rodziną lub przyjaciółmi do naszego hotelu. Specjalnie na tę okazję stworzyliśmy PAKIET MAJÓWKA.

PAKIET MAJÓWKA

  • nocleg za śniadaniem (BB) lub nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB);
  • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 – 22:00) i sauny (18:00 – 22:00);
  • dostęp do sali zabaw i gier;
  • bezpłatny parking;
  • Wi-Fi.

Szukasz odpoczynku i dobrej zabawy? Zarezerwuj pobyt już dziś.

Uczta nad potokiem

W słoneczne i ciepłe dni otwieramy nasz ogródek letni. Posiłek na łonie natury w towarzystwie szumu pobliskiego potoku to błoga sceneria, która pozwala poczuć się jak w filmie. Efekty specjalne w postaci akompaniamentu śpiewu ptaków sprawiają, że każde danie smakuje wyśmienicie.

Majówkowy grill i biesiadowanie

Podczas pobytu nie zabraknie grilla, który jest bardzo popularnym sposobem przyrządzania dań w okresie majówki. Przygotowaliśmy do tego specjalne, przestronne miejsce. W komfortowych warunkach możesz spędzić czas na rozmowach i degustacji ulubionych potraw przyrządzonych na „żywym ogniu”. Zadbamy o wszystko w taki sposób, aby Twój pobyt był przyjemny.

Aktywności w ciągu dnia

Sympatycy cyfrowej rozrywki mają do dyspozycji konsolę PlayStation 3 z pakietem gier, ale na wszelki wypadek możesz wziąć swój ulubiony tytuł. Poza tym dostępne są piłkarzyki, które wprowadzą element rywalizacji, np. w zainicjowanym przez gości turnieju. Zawody można zorganizować także w bilard, ale równie dobrze rozegrać wieczorną partię z bliską Ci osobą.

Regeneracja dla umysłu i ciała

Majówka potrafi być bardzo intensywna i owocować w różnego rodzaju przygody. Czasami to długa biesiada, a innym razem całodniowa eskapada na szlakach Beskidu Makowskiego. Niezależnie od sytuacji może zdarzyć się potrzeba regeneracji. Pomoże w tym przepłynięcie kilku długości w basenie, sesja w saunie lub relaks w jacuzzi. W ten sposób odpoczniesz i odbudujesz swoją witalność, która przyda się na cały czas pobytu.

Nie masz pomysłu na majówkę? Zarezerwuj miejsce dla siebie i bliskich!

Długi weekend można spędzić na różne sposoby. W naszym hotelu znajdziesz rozrywkę, ale także spokój i relaks. Bliskość natury sprawia, że w każdej chwili możesz napawać się otaczającym pięknem. Bliskość Krakowa, Zakopanego czy Wadowic to okazja, aby je odwiedzić. Po intensywnym dniu odpoczniesz w naszej strefie relaksu.
Serdecznie zapraszamy.

01.05. - 05.05.2024r. (min 2 doby)

Cennik
SGL 240 PLN 200 PLN
DBL 399 PLN 319 PLN
TRPL 559 PLN 449 PLN
STUDIO 739 PLN 579 PLN
APARTAMENT 799 PLN 629 PLN