Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet Boże Ciało

Boże Ciało to dobry moment na city break 

Czasami wystarczy jeden dzień, aby wydłużyć sobie weekend, a Boże Ciało jest dobrą okazją, aby znaleźć chwilę dla siebie. Osoby, które szukają w tym czasie odpoczynku, znajdą go w naszym hotelu. Jeśli jednak chcesz zobaczyć, jak wygląda Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Krakowie, Wadowicach czy Zakopanem, to hotel Klaudia będzie dla Ciebie dobrą bazą wypadową.

Na długi weekend w okresie Bożego Ciała przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję spędzenia kilku dni w Beskidzie Makowskim.

PAKIET BOŻE CIAŁO

  • nocleg za śniadaniem (BB) lub nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB);
  • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 – 22:00) i sauny (18:00 – 22:00);
  • dostęp do sali zabaw i gier;
  • bezpłatny parking;
  • Wi-Fi.

Chcesz poznać szczegóły oferty? Skontaktuj się z nami i zarezerwuj pobyt już dziś.

Długi weekend to długi wypoczynek

Kilkudniowy wypad poza miasto pozwala uspokoić myśli i odpocząć od zgiełku. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, aby komfortowo spędzić czas w pojedynkę lub w większym gronie. Masz do dyspozycji strefę relaksu: basen, saunę, jacuzzi, ale także przestrzeń do zabaw dla dzieci, plac zabaw, bilard, piłkarzyki czy XBox.

Dobra baza wypadowa

Jeżeli planujesz odpoczynek połączyć z wyjazdem na uroczystości Bożego Ciała, to w krótkim czasie możesz dotrzeć do ważnych ośrodków miejskich.

Czas podróży z naszego hotelu do:

  • Wadowic – 40 min;
  • Krakowa – 1 godz. 15 min;
  • Oświęcimia – 1 godz. 15 min;
  • Zakopanego – 1 godz. 30 min.

Na Babią Górę wychodzi się ok 2 godz. 30 min.(z punktu startowego). Dojazd do parkingu na Krowiarkach (punkt startowy) to ok 30 min.

Warto zaznaczyć, że na łono natury jest zdecydowanie bliżej. W pobliżu hotelu znajdziesz malownicze szlaki Beskidu Makowskiego. Wyjście na spacer, nordic walking czy przejażdżkę rowerem (mamy wypożyczalnie) to prawdziwa przyjemność dla zmysłów. Wszystko to za sprawą naturalnego piękna tych terenów, czyli bogatej roślinności i dziko żyjących zwierząt.

W naszym hotelu znajdziesz balans pomiędzy sferą duchową i fizyczną. Kiedy chcesz przyjechać?

Coś dla amatorów jazdy konnej

Hotel ze stajnią w górach to dobry wybór dla wszystkich sympatyków jazdy konnej. Stajnia Borys zapewnia naukę jazdy konnej spacery konne dla najmłodszych, wyjazdy w teren i całodniowe rajdy konne. Mamy zajęcia dla dzieci i dorosłych, które pierwszy raz pojadą na grzbiecie konia, ale także coś dla osób, które wiedzą, jak wygląda całodzienny rajd. 

Zainteresowanie końmi pojawia się nagle. Zwykła przejażdżka może zapoczątkować ciekawą przygodę, która potrwa lata. Nawet jeśli nie, to wspomnienia związane z przejażdżką po Beskidzie makowskim i żywieckim z pewnością zostaną na długo w pamięci.

Masz dodatkowe pytania? Porozmawiaj z naszymi pracownikami i ustal dogodny termin wizyty. Znamy się na gościnności, dlatego też serdecznie zapraszamy.

30.05. - 02.06.2024r. (min 2 doby)

Cennik
SGL 240 PLN 200 PLN
DBL 399 PLN 319 PLN
TRPL 559 PLN 449 PLN
STUDIO 739 PLN 579 PLN
APARTAMENT 799 PLN 629 PLN