Zarezerwuj pobyt:

Wypełnij

Pakiet wakacje 2024

Wakacje to czas przygód, a wszystko zaczyna się tutaj!

Dyplomy rozdane, to znak, że dzieci rozpoczynają 2-miesięczne wakacje. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na taki urlop, ale tydzień, dwa, a czasami nawet trzy, są jak najbardziej w zasięgu. Zmiana lokalizacji zawsze sprzyja wypoczynkowi. Jeśli chcesz wyjechać całą rodziną gdzieś, gdzie będzie komfortowo, a przy tym nie zabraknie aktywności, to Hotel Klaudia w Juszczynie spełnia Twoje oczekiwania.

PAKIET WAKACJE

  • nocleg za śniadaniem (BB) lub nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją (HB);
  • nielimitowany dostęp do basenu (7:00 – 22:00) i sauny (18:00 – 22:00);
  •  dostęp do sali zabaw i gier;
  • bezpłatny parking;
  •  Wi-Fi;
  • godzinny seans w jacuzzi zewnętrznym na wyłączność (min. 3 noce).

Planujesz wakacje dla siebie lub rodziny? Odwiedź Beskid Makowski i Żywiecki. Zarezerwuj pobyt.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi

Na terenie hotelu jest plac zabaw i przestrzeń do zabaw dla maluchów. Pozostali goście mają do dyspozycji piłkarzyki, konsolę PlayStation 3 czy stół do bilarda. Dzieci uwielbiają zabawy w wodzie, a basen lub jacuzzi są do tego idealne. Ponadto nasi goście mają do dyspozycji sauny, gdzie można wyciszyć się po emocjonującym dniu.

Stajnia Borys to kolejna atrakcja, która umili czas dzieciom i dorosłym. Nauka jazdy konnej, przejażdżki w plenerze czy całodniowe rajdy to propozycje skierowane do osób z różnym doświadczeniem. Pokażemy Ci, jak wsiadać i oporządzić konia, jeśli to Twoja pierwsza jazda w życiu. Z kolei osoby, które decydują się na rajdy, będą mogły z poziomu siodła zobaczyć, jak wygląda Beskid Makowski. 

Lubisz aktywność fizyczną? Poznaj piękne szlaki Beskidu Makowskiego

Pobliskie szlaki są przystosowane do pieszych wędrówek, ale także świetnie nadają się do nordic walkingu czy wyprawy rowerowej (mamy wypożyczalnię rowerów). Z dobrodziejstw Beskidu Makowskiego mogą także skorzystać osoby, które interesuje temat bushcraftu lub survivalu.

Urozmaicone ukształtowanie terenu, bujna fauna i flora zachęcają do eksploracji tego obszaru. Nie trzeba jednak spać pod chmurką. W dzień masz możliwość sprawdzenia wielu różnych lokalizacji. Natomiast wieczór możesz spędzić na regeneracji w komfortowych warunkach z pysznym jedzeniem.

Ogródek letni

Słoneczna pogoda zachęca do zażywania kąpieli słonecznych i aktywnego spędzania czasu. Latem zapraszamy gości do ogródka letniego. Posiłek na łonie natury przy szumie pobliskiego potoku to uczta dla zmysłów. Towarzyszący temu śpiew ptaków uświetni ten moment, do tego stopnia, że chętnie będziesz wracać wspomnieniami do tych chwil.

Stworzyliśmy także przestrzeń do biesiadowania i grillowania, którą wyróżnia malowniczy plener. Radosne rozmowy, miło spędzony czas i poznanie nowych osób wyraźnie poprawiają nastrój. 

Bezchmurne i ciepłe wieczory są dobrą okazją do obserwacji nieba. Wygląda ono zupełnie inaczej niż w mieście. Na letnim nieboskłonie zobaczysz niezapomniany festiwal ciał niebieskich. Zauważysz spadającą gwiazdę? Koniecznie pomyśl życzenie!

PAKIET WAKACJE to udany sposób na wakacje. Zarezerwuj pobyt dla siebie i bliskich w kameralnym hotelu Klaudia.

20.06. - 1.09.2024r

RABAT: min 3 NOCE – 5%, min 5 NOCY – 10%

Cennik
SGL 250 PLN 210 PLN
DBL 399 PLN 329 PLN
TRPL 589 PLN 489 PLN
STUDIO 779 PLN 639 PLN
APARTAMENT 829 PLN 679 PLN

DOSTAWKA;  HB – 150 ZŁ, HB 1/2 WYŻYWIENIA - 130 ZŁ, BB - 120 ZŁ,